Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

Kolay Sohbet

Kolay Sohbet

Kolay Sohbet Odaları

Türkiyenin en harika sohbet sitelerinden bitanesinde kolay sohbet ve chat odalarında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Hem Türkiyenin ve hemde dünyanın neresinde olursanız olun siz kıymetli IRC tutkunlarına yönelik çalışmalarımız devam ediyor.

IRC tabanlı chat mekanlarının günden güne önemini yitiriyor olması sohbet odaları kavramının yok olduğu anlamına gelmiyor elbette. Bu tür arkadaşlık kurmak için hazırlanmış platformlarda yazılı chat siteleri hala daha yerini taş gibi korumakta.. Elbette ki dünyanın heryerinde olduğu gibi Türkiye’de de bu işin başını çeken siteler mevcut. Bunlardan bitanesi de kolay sohbet adıyla karşımıza çıkan ve TRSohbet sitesine bağlı olan mekandır. Tabiki bizim hiçkimsenin ismini ismini çalmak yada taklit etmek gibi bir maksatımız yok. Lakin kolay sohbet sitesine en yakın sunucuyu değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmayı hedeflemekteyiz.

Mobil Sohbet

Cep Telefonu ve Tabletleriniz vasıtası ile siteye rahatlıkla giriş yapmanız mümkündür. Cep telefonlarınızın browser ( Chorme, Safari, Internet Explorer v.b) bölümüne giriş yaparak adres çubuğuna Huzun.NET yazmanız yeterlidir. Tablet ve telefonlarınızdan dilediğiniz heryerden chat yapmak ve yeni insanlar tanımak artık mümkün. Dilediğiniz her noktadan, evden, okuldan, sokaktan ve hatta seyahat halindeyken bile sohbet etmeniz oldukça kolaydır. Kolay sohbet odaları ile birlikte kullanılan mobil kullanıcı uygulamaları da yine sohbet zevkinizi en üst düzeyde yaşamanızı sağlamaktadır.

Gündelik hayatımızın tam merkezinde olan cep telefonları aynı zamanda mobil cihazlarımızın tamamı hayatımızı birçok yönden kötü etkilesede bizlere sağladığı faydaları göz ardı etmekte nankörlük olur tabiki.. Eskiden chat sitelerine giriş yapmak için bilgisayar gerekiyordu. Sadece bilgisayarlar üzerinden sohbet sitelerine giriş yapılabiliyordu. Daha sonradan birtakım eklentiler yapılsada telefonlar şimdikiler gibi komplike aygıtlar olmadığından çok sağlıklı kullanılamıyordu. Şimdi ise bir Application (Uygulama) ile veya web üzerinden sunucularda kullanılan yazılımlar ile rahatlıkla mobil cihazlarınız aracılığı ile, mobil sohbet odalarına kolayca bağlanabilirsiniz.

admin 196 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50